All Categories
Закладки (0)

Про нас

Ваше надійне джерело автентичних продуктів OnePlus, з 2014 року в Україні.

Ласкаво просимо до OnePlus Ukraine, головного місця продажу оригінальних продуктів OnePlus. Ми прагнемо надавати нашим клієнтам високоякісну продукцію OnePlus і виняткову післяпродажну підтримку.  Ми запевняємо вас у автентичності та якості наших продуктів, усі вони поставляються в запечатаних коробках з оригінальними печатками.

Гарантія.

У OnePlus Україна i ми цінуємо вашу довіру та впевненість у наших продуктах. Ось чому ми пропонуємо варіанти гарантії від одного місяця до двох років, дозволяючи вам вибрати покриття, яке найкраще відповідає вашим потребам. Гарантійний термін зручно вибрати на сторінці продукту.

Ексклюзивний сервісний центр та запчастини:

Як цінний клієнт нашого веб-сайту, ви отримаєте доступ до нашого ексклюзивного сервісного центру та запасних частин для всіх продуктів OnePlus. Наші кваліфіковані технічні спеціалісти готові вирішити будь-які ваші проблеми чи занепокоєння, забезпечуючи найкращу роботу ваших пристроїв OnePlus.

Неперевершена підтримка клієнтів:

Ми в OnePlus Ukraine пишаємося тим, що надаємо чудове обслуговування клієнтів. Наша досвідчена команда доступна онлайн цілодобово і без вихідних, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи запитами, які у вас можуть виникнути. Незалежно від того, чи потрібна вам допомога з вибором ідеального продукту OnePlus, розуміння варіантів гарантії чи вирішення технічних питань. 

Виберіть нашу компанію, щоб отримати неперевершені враження від покупок, підкріплені нашим зобов’язанням продавати лише оригінальні продукти OnePlus, першокласним обслуговуванням клієнтів і неперевершеною технічною підтримкою. Робіть покупки з упевненістю, знаючи, що ми тут, щоб гарантувати ваше задоволення на кожному кроці.

From The Blog
Напишіть нам, якщо є питання
×
Telegram
Viber